Medzi naše najlepšie referencie bezpochyby patria naši spokojní zákazníci po celom svete, ktorí pravidelne nakupujú naše výrobky. Medzi krajiny, kde môžete nájsť našich spokojných zákazníkov a naše výrobky patria: Austrália, Nový Zéland, Singapur, Japonsko, Čína, India, Rusko, Kórea, Turecko, Brazília, Cyprus, Izrael, Francúzsko, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Česko, Taliansko, Španielsko, Portugalsko, Malorka, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Poľsko, Slovinsko, Chorvátsko, Švajčiarsko, Švédsko.

Naše produkty pravidelne dodávame nielen firmám, veľkoobchodom, maloobchodom, ale i konečným zákazníkom. O vysokej kvalite svedčí aj veľký záujem o OEM výrobu. Vyrábame produkty pre najlepšie svetové značky v oblasti športu či práce vo výškach. Naše dodávky smerujú taktiež do štátnych inštitúcií, akými sú záchranné a bezpečnostné zložky v rôznych krajinách. V najväčšej možnej miere sa snažíme dodržiavať sľuby, ktoré dávame našim zákazníkom, či už ohľadom požiadaviek na produkty, ale i dodacích termínov.

Priamo do našej výroby môžete nahliadnuť vo videu:

ZDROJ: hnonline.sk

LINK na video: Dokument o vyrobe lán

 

 

Nemecká armáda aj Japonci používajú produkty Made in Slovakia

Ako sa od "stavbariny" dostať k výrobe lán a vyvážať ich do sveta?

Stanislav Bobek je stavbár. Keď  však hľadal miesto na uskladnenie stavebných mechanizmov, dostal sa k priestorom pletiarskeho závodu. "Bolo tu vtedy 50 ľudí a ja som sa zaviazal, že zachovám zamestnanosť," spomína na svoje začiatky s textilnou výrobou.

Teraz patrí Žilmont k neveľkému počtu globálnych výrobcov lán a dodnes ich vyrobil približne 10-tisíc kilometrov. Používajú sa nielen v svetových veľhorách, ale aj v nemeckej armáde, v Japonsku či na Srí Lanke. "Naše výrobky nájdete tiež v obaloch na gitary, sánkach či v padákoch," uzatvára Bobek.

ZDROJ: tv.hnonline.sk

LINK NA ČLÁNOK: https://tv.hnonline.sk/success-story/579722-nemecka-armada-aj-japonci-pouzivaju-produkty-made-in-slovakia